Jaunajiem
klientiem 100%Atlaide
Procentu maksai*

Esi mūsu klients? Ienāc savā profilā!
Kādu summu vēlies?
 EUR
Virs EUR - ja aizņemies . reizi.
Lojalitātes atlaide

MAKSĀJUMA DATUMS

Kopā:
vai

Jaunākās ziņas

 • Kā atpazīt iespējami krāpnieciskus zvanus?

  Source: ondo.lv Published on 2020-11-13

  Uzmanies!

  Pēdējā laikā arvien biežāk nākas dzirdēt par krāpnieciskiem gadījumiem, kuros, izmantojot telefona zvanu, tiek iegūti klienta dati, ar mērķi izkrāpt naudu. Esam apkopojuši informāciju, kādi ir biežākie zvanu iemesli un  krāpšanas veidi. 1. Krāpnieki biežāk zvana no ārzemju numuriem. Latvijā reģistrēti finanšu uzņēmumi nezvanīs no ārvalstīs reģistrēta numura, tāpēc vienmēr pievērs uzmanību, vai tālruņa numurs […]

  Ondo.lv aktualitātes

  The post Kā atpazīt iespējami krāpnieciskus zvanus? appeared first on Ondo.lv Blog.

 • Piedalies izlozē un atkal laimē 1500 EUR!

  Source: ondo.lv Published on 2020-11-02

  1500 EUR

  Draudzīgais Ondo.lv aicina piedalīties izlozē un laimēt 1500 EUR, kā arī citas vērtīgas balvas. Akcijas balvu fonds: x 1 naudas balva 1500 EUR apmērā x 3 XIAOMI AirDots bluetooth austiņas Kas Tev ir jādara? Viss ir vienkārši – ielogojies savā Ondo.lv lietotāja profilā* līdz 30.11.2020 (ieskaitot) un Tu automātiski tiksi reģistrēts dalībai izlozē. IENĀKT PROFILĀ >> Izloze […]

  Ondo.lv aktualitātes

  The post Piedalies izlozē un atkal laimē 1500 EUR! appeared first on Ondo.lv Blog.

 • Ondo.lv Mūzikai

  Source: ondo.lv Published on 2020-07-10

  Ondo.lv Mūzikai

  Pieteikšanās 4. kārtai ir noslēgusies! BALSOŠANAS REZULTĀTI Kā ir jādara, lai pieteiktos konkursam? 1. Līdz 25.10.2020. uzfilmēt un iesūtīt pilna garuma dziesmas demo video mp4 formātā un sūtīt saiti uz video sociālajos tīklos uz e-pasta adresi: pieteikums@ondomuzikai.lv. Nosūtot pieteikumu, saņemsi automātisku atbildi – apstiprinājumu ar dalībnieka anketu. Ja biji jau nosūtījis mums vēstuli uz e-pastu , bet […]

  Ondo.lv aktualitātes

  The post Ondo.lv Mūzikai appeared first on Ondo.lv Blog.

Kāpēc izvēlēties Ondo.lv?

Ērti

Piesaki kredītu internetā vai piezvanot. Izvēlies sev ērtāko veidu!

Izdevīgi

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Elastīgi

Apmaksā kredītu pa daļām vai pilnā apmērā

Kā saņemt kredītu?

Saņem kredītu līdz 500 €!

Kāpēc Ondo.lv ātrie kredīti ir parocīgs risinājums?

Kad steidzami nepieciešama papildu nauda, palīdzēt varam mēs, draudzīgais aizdevējs Ondo.lv. Mūsu ātrie kredīti ir bez slēptām komisijām, turklāt pieejams personām no 20 gadiem, ja vien Tev ir atbilstoši ienākumi un pozitīva kredītvēsture. Ondo.lv ātrie kredīti ir pieejami uz laiku no 30 dienām, un kredīta summa var būt no 50 līdz 500 EUR. Reģistrējies un saņem naudu savā kontā 7 dienu laikā no kredīta apstiprināšanas brīža Ondo.lv mājaslapā.

Ātrie kredīti internetā ir parocīgi dažādās ikdienas situācijās:

 • svarīgu preču iegādei;
 • medicīnas izdevumu segšanai u.c.

Atceries, ka ātrie kredīti ir paredzēti personām ar atbilstošu maksātspēju, tāpēc aizņemies atbildīgi!

 • Kāpēc izvēlēties Ondo.lv?

  • Ērta pieteikšanās kredītam

   Kredītam vari pieteikties 2 veidos: mūsu mājaslapā un piezvanot uz 80 90 9999. Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma mēs pieņemsim lēmumu par kredīta piešķiršanu un paziņosim to, nosūtot apstiprinājumu uz Tavu norādīto e-pastu.
  • Individuāla apkalpošana

   Ondo.lv ir orientēts uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar katru klientu. Operatīvi reaģējam uz klienta vēlmēm un sniedzam maksimāli ātras atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Klients mums vienmēr ir pirmajā vietā.
  • Atmaksā aizdevumu pa daļām

   Tev ir iespēja atmaksāt aizdevumu vairākos maksājumos, veicot minimālos mēneša maksājumus. Šādā veidā Tu pakāpeniski samazināsi aizdevuma apmēru.
  • Aizdevums līdz 500 EUR

   Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz pat 500 EUR. Ja kredītu būsi atdevis savlaicīgi, nebūsi pārkāpis līguma noteikumus un Tev ir atbilstoša maksātspēja, no otrās reizes varēsi saņemt tik pat: 500 EUR.

Kontaktinformācija
SIA “ONDO”, reģistrācijas numurs: 40103780706, adrese: Lielirbes iela 17A – 10, Rīga, LV-1046. Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-011, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016.gada 9.augusta lēmumu Nr.NK-2016-19.

*100% atlaide procentu maksai:
Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 EUR uz 12 mēnešiem un veicot apmaksu 12 vienādos mēneša maksājumos ar/bez 100% atlaides pirmajām 30 dienām. Aizņēmuma likme gadā 37.79%/43.80%, gada procentu likme 45.10%/53.76%, kopējā atmaksājamā summa 364.89 EUR/375.84 EUR, ja tiek ievēroti līguma noteikumi! 100% atlaide procentu maksai tiek piemērota pirmajām 30 dienām kopš kredīta saņemšanas.

Informācija par sankcijām
Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā, atbilstoši augstāk minētājam piemēram, tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0.17% no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu.

Informācija par saistību neizpildes gadījumiem
Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā, atbilstoši augstāk minētājam piemēram, tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0.17% no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu.

Ienākt!