Aiznemiesatbildigi.lv

Mēs rūpējamies par mūsu klientu vēlmēm un finansiālo labklājību, tāpēc esam ne vien kvalitatīvu pakalpojumu sniedzējs, bet arī pieredzējis padomdevējs alternatīvo finanšu pakalpojumu jautājumos. Lai izglītotu sabiedrību par atbildīgu aizņemšanos un personīgo finanšu plānošanas nozīmi, tika izveidota finanšu izglītības platforma www.aiznemiesatbildigi.lv.

Izglītības platforma sniedz atbildes uz būtiskākiem jautājumiem, kas saistīti ar aizdevuma noformēšanu, kredīta piešķiršanas noteikumiem un aizdevuma atmaksas procesu,  kā arī pārējiem  klientiem noderīgiem jautājumiem. Tas ir lielisks informācijas avots, kurā vienkopus pārskatāmā un viegli lasāmā veidā ir pieejama noderīga, kvalitatīva aktuāla informācija gan par nozares jaunumiem, gan arī par personīgo finanšu plānošanu un aizņemšanos.

Izglītības platformas lietotājiem ir iespēja uzzināt par jaunākajām nozares aktualitātēm, kā arī saņemt vairāku profesiju pārstāvju – ekspertu – konsultācijas par dažādiem, ar nozari saistītiem jautājumiem. Aiznemiesatbildigi.lv platformas iniciatora – AS 4finance – mērķis ir nodrošināt individuālu pieeju katram patērētājam, palīdzēt izvērtēt aizdevēju, kā arī izglītot par atbildīgās aizņemšanās pamatprincipiem. Ar finanšu platformas palīdzību ir plānots uzlabot patērētāju izglītības līmeni, kā arī kopumā sniegt atbalstu nozares kvalitatīvai pilnveidošanai.