Patēriņa kredīts lieliem un maziem pirkumiem

Reizēm izdevumi rodas ļoti neplānoti, un līdz ar to nepieciešams tikt pie līdzekļiem pēc iespējas ātrāk. Šādām situācijām kā radīti ir patēriņa kredīti, tostarp – arī Ondo.lv aizdevums, ar kuru iespējams aizņemties no 50 līdz 5000 eiro!

Kāds ir patēriņa kredīta princips?

Tas ir ļoti vienkāršs – mūsu mājaslapā atrodas patēriņa kredīta kalkulators, kurā Tev jāievada nepieciešamā naudas summa (50 līdz 5000 eiro; pirmajā reizē iespējams aizņemties līdz 500 eiro) un atmaksas termiņu.

Ja tas būs pozitīvs, naudu savā bankas kontā saņemsi 7-10 dienu laikā; kredītlīgumu gan iespējams grozīt, un tādā gadījumā naudu saņemsi piecu minūšu laikā (vai nākamajā dienā, ja nepieciešams veikt starpbanku pārskaitījumu un pieteikumu esi iesniedzis pēc plkst. 15:00 vai brīvdienās). Savukārt mēnesi pēc patēriņa kredīta saņemšanas Tev būs jāsāk veikt maksājumi, lai kredītu atmaksātu. Ja vēlies, kredītu vari atmaksāt arī ātrāk, vienā maksājumā.

Kādās situācijās patēriņa kredītu izmantot, un kad tam mest līkumu?

Viena no galvenajām patēriņa kredīta priekšrocībām – naudu būtībā iespējams tērēt pirkumu un pakalpojumu segšanai. Šī iemesla dēļ patēriņa kredīts tiek izmantots tādiem mērķiem kā:

  • Automašīnas iegāde vai remonts;
  • Mājokļa remonts;
  • Nekustamā īpašuma iegāde;
  • Veselības uzlabošana;
  • Izglītības/kvalifikācijas iegūšana;
  • Sadzīves tehnikas, mēbeļu un citu ikdienā nepieciešamu lietu iegāde.

Tomēr ir situācijas, kurās patēriņa kredītu izmantot noteikti nevajadzētu. Pirmkārt, gan patēriņa kredīti, gan citi aizdevumu veidi nav domāti, lai veiktu spontānus pirkumus, piemēram, iegādātos veikalā jaunākās kolekcijas apģērbu. Otrkārt, to noteikti nevajadzētu izmantot nevajadzīgiem tēriņiem (piektdienas ballītei vai dārgam ceļojumam).

Pirms aizņemšanās jāsaprot, vai patēriņa kredīts Tev patiešām ir piemērots

Saņemt patēriņa kredītu ir ļoti vienkārši, taču jāatceras, ka ikviens finanšu pakalpojums ir nopietnas saistības, pret kurām jāizturas ļoti atbildīgi. Pretējā gadījumā vari iedzīvoties dažādās likstās – gan parādos, gan sabojātā kredītvēsturē, kas ilgtermiņā var ievērojami apgrūtināt jauna kredīta saņemšanu. Tāpēc, pirms aizņemies, veic trīs zemāk redzamās darbības.

Iepazīšanās ar līgumu

Svarīgāko informāciju par Ondo.lv patēriņa kredītu apkopotā veidā vari iegūt mūsu mājaslapā. Tomēr tas nemaina faktu, ka nepieciešams iepazīties ar līgumā esošo informāciju – tajā atradīsi visus terminus un nosacījums, ļaujot izvairīties no neskaidrībām pēcāk. Gadījumā, ja kādu no līgumā esošajiem noteikumiem nesaproti, izmanto iespēju ar mums sazināties. To vari izdarīt, gan rakstot čatā Ondo.lv konsultantam vai uz e-pasta adresi info@ondo.lv, gan zvanot uz telefona numuru 24 00 9999.

Finanšu stāvokļa izvērtēšana

Svarīgākais faktors, lai patēriņa kredīti pēcāk neradītu problēmas, ir atbilstošs finansiālais stāvoklis, proti, pietiekami lieli un regulāri ienākumi, kā arī sabalansēts ienākumu/izdevumu līmenis. Tādēļ pirms aizņemšanās vajadzētu godīgi noteikt visus ienākumus un izdevumus, lai saprastu, vai vari atļauties turpmākos mēnešus (vai gadus) veikt ikmēneša maksājumus noteiktajos termiņos. Vēl viena būtiska nianse – visi kredītmaksājumi kopā nevar pārsniegt 40% no Taviem ienākumiem.

Kredīta nepieciešamība

Lai gan naudu ar patēriņa kredīta palīdzību vari saņemt ātri un ērti, tas nenozīmē, ka to vajadzētu izmantot vieglprātīgi. Pirms aizņemšanās noteikti apdomā, vai kredīts Tev patiešām ir vajadzīgs, lai izvairītos no liekiem izdevumiem nākotnē.

Biežāk uzdotie jautājumi saistībā ar Ondo.lv patēriņa kredītu

1.
1.

Cik daudz naudas es varu aizņemties?

Pirmo reizi izmantojot mūsu pakalpojumus, vari saņemt no 50 līdz 500 eiro, bet, ja kredītu atmaksāsi laicīgi, nepārkāpjot līgumā ietvertos noteikumus, kā arī, ja Tava maksātspēja būs pietiekami liela, pieejamais kredīta apjoms tiks paaugstināts līdz pat 5000 eiro

2.
2.

Kāds var būt iemesls patēriņa kredīta atteikumam?

Viens no biežākajiem kredīta atteikuma iemesliem ir nepietiekami ienākumi; tiem jābūt gana lieliem, lai pēc izdevumu segšanas nauda paliek pāri gan kredīta atmaksai, gan neparedzētiem izdevumiem, turklāt kopējie kredītmaksājumi, tos summējot, nedrīkst pārsniegt 40% no visiem ienākumiem. Vēl patēriņa kredīta pieteikums tiek atteikts, ja reģistrācijas laikā norādīti kļūdaini dati, Tavs vārds atrodams parādnieku reģistros, neesi apmaksājis esošo Ondo.lv kredītu vai neatbilsti vecuma ierobežojumiem (patēriņa kredītu izsniedzam personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem).

3.
3.

Pēc cik ilga laika saņemšu naudu?

Lēmumu par to, vai patēriņa kredīts Tev tiks piešķirts, saņemsi dažu minūšu laikā; ja tas būs pozitīvs, nauda Tavā kontā nonāks pēc septiņām dienām (septītajai dienai esot brīvdienai vai svētku dienai, nauda tiks pārskaitīta nākamajā darba dienā). Tomēr, ja finanšu līdzekļus nepieciešams saņemt operatīvāk, vari veikt grozījumus kredītlīgumā, mainot izmaksas datumu. Šādā gadījumā naudu saņemsi jau pēc piecām minūtēm. Izņēmums – ja nepieciešams veikt starpbanku pārskaitījumu; tad nauda Tavā bankas kontā nonāks vai nu tās pašas darba dienas laikā, vai nākamajā darba dienā (ja pieteikums apstiprināts vai nu brīvdienā, vai pēc plkst. 15:00).

4.
4.

Vai kredīta saņemšanai nepieciešams uzrādīt kādus dokumentus?

Nē, nekādi dokumenti un apliecinājumi mums no Tevis nav nepieciešami, jo vajadzīgo informāciju saņemsim no Valsts ieņēmumu dienesta (VID). Vienīgais, ko varam no Tevis palūgt – bankas konta izraksts par pēdējiem četriem mēnešiem, lai pārliecinātos par Taviem ienākumiem un izdevumiem.

5.
5.

Kā rīkoties, ja radušies kādi jautājumi par Ondo.lv patēriņa kredītu?

Sazinies ar mums – mūsu speciālisti Tev ar prieku palīdzēs! Saziņai piedāvājam gan čata funkciju ar konsultantu, gan iespēju rakstīt uz e-pasta adresi info@ondo.lv, kā arī, protams, vari mums zvanīt (24 00 9999).

Pirms tiek izmantots Ondo.lv patēriņa kredīta kalkulators, lai pieteiktos nepieciešamajai naudas summai, rūpīgi apdomā, vai patēriņa aizdevums Tev patiešām ir nepieciešams, kā arī rūpīgi izvērtē savu finanšu stāvokli! Tikai tādējādi varēsi būt drošs, ka ilgtermiņā patēriņa kredīts neradīs liekus sarežģījumus.