Atbalsts kultūras attīstībai

Ondo.lv ir kaislīgi mūzikas cienītāji, kas jau vairākus gadus atbalsta Latvijas talantīgākus mūziķus un nozīmīgākos mūzikas pasākumus. Lai popularizētu jaunos mūzikas talantus un ikvienam jaunietim sniegtu iespēju ik gadu klātienē baudīt pašmāju populārāko mākslinieku uzstāšanos, ar  Ondo.lv atbalstu ir tapis festivāls “Studentu paradīze”. Šis mūzikas festivāls, kurš ir kļuvis par labu tradīciju un ir lielākais studentu festivāls Baltijas valstīs, kalpo arī kā starta platforma jaunajiem māksliniekiem, sniedzot iespēju vēl neatzītiem talantiem parādīt sevi plašākas auditorijas priekšā un gūt atpazīstamību.

Ondo.lv ir arī dziesmu autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” lieldraugs. “Supernova” mērķis ir atrast dziesmu ar hīta potenciālu Latvijā un ārpus tās, kā arī atklāt jaunu talantu – izpildītāju, kurš šo dziesmu pilnvērtīgi un pareizi izmantos un kuram konkurss kalpos kā atspēriens tālākai profesionālajai darbībai. Esam lepni, ka varam būt daļa no Latvijas popmūzikas pasaules un sniegt savu ieguldījumu spožāko mākslinieku attīstībā un spilgtu populārās mūzikas skaņdarbu tapšanā.

Sniedzot atbalstu Latvijas talantiem, kuri iegulda izaugsmes veicināšanā, Ondo.lv ir kļuvis par grupas “Musiqq” jaunākā akustiskā albuma “Silta sirds” atbalstītāju.

Mūs, Ondo.lv, iedvesmo jaunie talanti un viņu daiļrade, un mēs neplānojam apstāties pie sasniegtā.