infografika

 

Ondo.lv Lojalitātes programmas noteikumi

 

Ondo.lv Lojalitātes programma ir iespēja mūsu pastāvīgajiem klientiem saņemt atlaides līdz 100% aizdevumu komisijas maksai.

Punktus var krāt tikai tie klienti, kuri ir apstiprinājuši Jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanu no Ondo.lv. Par katru aizņemto EUR klients saņemt 1 Lojalitātes programmas punktu. Par aizdevuma  laicīgu atmaksu klients saņem 100 punktus neatkarīgi no summas Piemērs. Klients aizņemas 150 EUR (150 punkti), paņem papildu summu 150 EUR apmērā (150 punkti) un aizdevumu atmaksā laicīgi (100 punkti). Klients par šīm darbībām ir nopelnījis 400 punktus.

Uzkrātos punktus pret atlaidi klients var apmainīt piesakoties jaunam aizdevumam. To ir iespējams izdarīt klienta profilā, vai zvanot Ondo.lv klientu apkalpošanas komandai.

Punkti un atlaides.

  • 1000 punkti = 20% atlaide komisijas maksai
  • 1500 punkti = 50% atlaide komisijas maksai
  • 3000 punkti- 100% atlaide komisijas maksai
Jā. Lojalitātes programmai kvalificējas visi aizdevumi neatkarīgi no summas. Klientam tikai pirms tam ir jāakceptē jaunumu saņemšana no Ondo.lv.

Nē, par šo darbību Lojalitātes programmas punkti netiks piešķirti. Tie tiks piešķirti tikai par pamatsummas un papildus summas saņemšanu un par laikā atmaksātu aizdevumu.

Jā, klients var krāt punktus neierobežoti. Maksimālā pieejamā atlaide komisijas maksai ir 100%.

Jā, klients varēs izvēlēties, kādu atlaidi un kad to izmantot.
Sīkāku informāciju par Lojalitātes programmu Tu vari izlasīt Lojalitātes programmas noteikumos.
Lojalitātes programmā piedalās visi klienti, kuri ir apstiprinājuši Jaunumu saņemšanu no Ondo.lv.