3 vienkārši soļi, un 10 minūšu laikā* nauda būs Tavā kontā!

 1. Reģistrējies
 2. Apstiprini profilu
 3. Saņem naudu!
  1. Reģistrējies un izvēlies aizdevuma summu un termiņu

   Aizdevuma saņemšanai jāreģistrējas tikai vienreiz, tas aizņems tikai dažas minūtes. Lai pieteiktos aizdevumam, Tev ir jābūt 20 līdz 80 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam un Tev nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpti parādsaistību noteikumi citās finanšu institūcijās. Lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

  2. Apstiprini profilu

   Lai pārliecinātos, ka mūsu rīcībā ir pareizs konta numurs un aizdevums nonāks Tavā kontā, pēc reģistrācijas no sava bankas konta pārskaiti mums 0.01 EUR. Nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai ŠEIT.

  3. Saņem naudu

   Aizdevums gandrīz jau rokā. Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma mēs pieņemsim lēmumu par aizdevuma piešķiršanu un paziņosim to. Ja īsziņā vai e-pasta paziņojumā saņemsi „Aizdevums ir piešķirts!”, naudu nekavējoties pārskaitīsim uz Tavu norādīto kontu. Tas, cik ātri Tu saņemsi naudu, atkarīgs no bankas, kurā Tev ir konts.

   1. Piesaki aizdevumu internetā! Autorizējies savā Ondo.lv lietotāja profilā. Kad esi izvēlējies aizdevuma summu un termiņu, uz kuru vēlies to saņemt, spied „Saņemt aizdevumu”. Izvēlēto summu un termiņu apstiprini, nospiežot „Asptiprinu”.
   2. Sūti SMS! No tālruņa numura, kuru esi norādījis, reģistrējoties sistēmā, atsūti mums īsziņu uz numuru 157, minot šādus datus šādā secībā: Ondo summa termiņš parole
    Īsziņas paraugs: Ondo 200 30 pipars007
   3. Piezvani! Kad esi reģistrējies sistēmā, no jebkura tālruņa numura piezvani mums uz 80909999 un izstāsti, cik daudz naudas un uz kādu termiņu Tu vēlies aizņemties.
   4. Aizpildi pieteikumu pie mūsu sadarbības partnera! Pieteikties aizdevumam vari arī pie mūsu sadarbības sadarbības partneriem VAS “Latvijas Pasts”.

   *98% gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas Ondo.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros.